telefon: 600 408 484
telefon: 784 308 165

Rehabilitacja i fizjoterapia Nowy Sącz - Active Med

O nas

Rehabilitant w Nowym Sączu

Damian

Jestem absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach z tytułem magister. Fizjoterapia to moja pasja dlatego też nieustannie uczestniczę w specjalistycznych szkoleniach i kursach co pozwala mi cieszyć się bardzo dobrymi efektami pracy.

Moje indywidualne podejście do każdego przypadku oparte jest na całościowym postrzeganiu organizmu, doszukując się przyczyn problemu globalnie, w całym ciele pacjenta, nie skupiając się jedynie na miejscu występowania bólu. Takie podejście pozwala maksymalnie skrócić czas terapii i pozbyć się przyczyn dolegliwości

Rehabilitant w Nowym Sączu

Monika

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na którym uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii. Mój zawód zaczął mnie coraz bardziej fascynować z chwilą uświadomienia sobie jak bardzo my jako fizjoterapeuci możemy pomóc naprawdę potrzebującym ludziom. Holistyczne podejście do każdego przypadku i dobór odpowiedniej metody pracy sprawiają że nawet ciężkie i trudne przypadki udaje się wyleczyć.

Poza fizjoterapią interesuję się także sportem oraz zdrową dietą (przez wiele lat prowadziłam zajęcia fitness). Mam świadomość wpływu stylu życia i diety na własne samopoczucie, dlatego staram się edukować także swoich pacjentów podczas wizyty.