rehabilitacja Nowy Sącz gabinet rehabilitacyjny Nowy Sącz masażysta Nowy Sącz
oferta masażysta nowy sącz rehabilitacja w nowym sączu

Active Med Nowy Sącz

Centrum fizjoterapii ActiveMed w Nowym Sączu powstało z myślą o ludziach, którzy chcą pozbyć się uczucia bólu i innych dolegliwości. Naszym celem jest przywrócenie pacjentom maksymalnej sprawności i komfortu życia bez bólu w każdym wieku.

Leczenie które prowadzimy odbywa się według modelu holistycznego, dlatego kładziemy w nim nacisk na ocenę całego organizmu ludzkiego. Podczas indywidualnej terapii wykorzystujemy dostępną wiedzę medyczną, starając się przede wszystkim leczyć przyczyny problemu związanego z narządem ruchu, z którym zgłasza się pacjent. Ponadto prowadząc aktywny styl życia staramy się optymalnie zrozumieć genezę powstawania przeciążeń poszczególnych tkanek, stosować odpowiednio dobraną terapię oraz nauczyć właściwych ćwiczeń w autoterapii.

Gdy czas oczekiwania na wizytę w przychodni rehabilitacyjnej w ramach ubezpieczenia NFZ jest dla Państwa zbyt długi, a dolegliwości bólowe coraz bardziej uniemożliwiają codzienne funkcjonowanie, umożliwiamy wykonanie tych samych zabiegów w naszym centrum rehabilitacyjnym w atrakcyjnych cenach.

 

Active Med - profesjonalna rehabilitacja Nowy Sącz, masaże, fizjoterapia