rehabilitacja Nowy Sącz gabinet rehabilitacyjny Nowy Sącz masażysta Nowy Sącz
oferta masażysta nowy sącz rehabilitacja w nowym sączu

Częste pytania

Ile trwa wizyta?

Wizyta w naszym gabinecie trwa około 60min, ze względu na to, że każdy Pacjent przychodzi z innym problemem. Pierwsza wizyta z reguły jest dłuższa, ponieważ polega na zebraniu wywiadu, wykonaniu badania funkcjonalnego oraz zapoznaniu się z ewentualną dokumentacją. Następnie wykorzystując najskuteczniejsze techniki przystępujemy do terapii.


Co zabrać ze sobą na wizytę?

Przede wszystkim dobry humor i chęć współpracy. Bez zaangażowania Pacjenta zabiegi rehabilitacyjne nie przyniosą oczekiwanej poprawy na stałe.


Czy realizują Państwo skierowania na NFZ?

Możemy wykonać te same zabiegi rehabilitacyjne odpłatnie. Pracujemy jedynie prywatnie i kompleksowo.


Jak do Państwa dojechać i czy jest dostępny parking?

Nasz Gabinet znajduje się w Nowym Sączu na ul. Węgierskiej 249A. Parking jest dostępny dla pacjentów. Wszystkie wskazówki oraz adres znajdują się w dziale kontakt. 


Jak długo trzeba czekać na rehabilitację/fizjoterapię?

Terminy są krótkie i na wizytę można umawiać się praktycznie z dnia na dzień. 


Czy przyjeżdżają Państwo do domu pacjenta?

Tak, mamy w ofercie rehabilitację w domu pacjenta. Przyjeżdżamy z własnym stołem i dodatkowym sprzętem w zależności od potrzeb pacjenta. Cena usługi jest w takim przypadku odpowiednio wyższa i wynika z dojazdu do Pacjenta i kosztami z tym związanymi. Najczęściej odbywa się to na terenie Nowego Sącza oraz okolic


Ile wizyt jest potrzebne aby mnie wyleczyć?

To kwestia bardzo indywidualna. Zawsze przed rehabilitacją staramy się ustalić wspólny cel. Czasem wystarczą 1/2 wizyty a czasem jest potrzebna cała seria. Bardzo duże znaczenie ma tutaj zaangażowanie Pacjenta w proces rehabilitacji.


Czy jest możliwość trwale zlikwidować dolegliwości bólowe kręgosłupa?

Tak. Większość problemów bólowych kręgosłupa wynika z zaburzenia równowagi mięśniowej i jest konsekwencją kumulowania przez nas nieprawidłowych wzorców zachowań (postawa ciała, sposób spędzania wolnego czasu i pracy) oraz przeciążenia stresem. Odpowiednio dobrana rehabilitacja oraz indywidualnie zaprogramowane ćwiczenia potrafią przynieść bardzo dobre rezultaty.